Już w najbliższą sobotę, 10 września 2022, odbędzie się Wielki Festyn Aktywności i Pasji w ramach Aktywnego Obywatelskiego Leszna 2022, czyli Festyn Organizacji Pozarządowych, Leszczyńskich Instytucji i Firm Zaangażowanych Społecznie. Zapraszamy do naszego stoiska zlokalizowanego na Alei Gwiazd Żużla. Czeka na Was mnóstwo zadań i atrakcji !

  • Prezentacja samochodu sportowego oraz rozmowy z Mistrzem Polski 2022 – będziecie mogli porozmawiać, zrobić zdjęcia oraz otrzymać autograf od Mistrza Polski w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski 2022.
  • Zbiórka nakrętek dla Mikołaja na rehabilitację – zachęcamy Was do zbiórki plastikowych nakrętek i przyniesienia ich do naszego stoiska podczas festynu AOL. Zebrane nakrętki przekażemy mamie Mikołaja, a pieniądze ze sprzedaży zostaną przeznaczone na rehabilitację chłopca. Dla osób, które przyniosą nakrętki przygotowaliśmy drobne upominki.
  • Zbiórka dla zwierząt ze Schroniska w Henrykowie – będziemy zbierać karmę oraz potrzebne artykuły dla zwierząt przebywających w schronisku w Henrykowie. Liczymy na Wasze dobre serca. Osoby, które przyniosą karmę lub potrzebne artykuły, otrzymają drobny upominek, a dla dzieci czeka niespodzianka.
  • Oddaj, wymień, adoptuj roślinę ! – zachęcamy do przyniesienia odnóżki kwiatka doniczkowego na nasze stoisko. W zamian otrzymasz inną odnóżkę, podzielisz się rośliną, którą masz w domu, a otrzymasz inną roślinę, której jeszcze nie masz, a sam sobie wybierzesz. Przynieś 3 odnóżki różnych roślin, a otrzymasz jedną większą roślinę. Odnóżki, które otrzymamy przekażemy dzieciom z leszczyńskich szkół, co przyczyni się do upiększenia klas, a tym samym uczniowie będą uczyć się troski i dbania o rośliny.
  • Niespodzianka dla dziecitor wyścigowy – zachęcamy do zbierania nakrętek i przyniesienia ich dla Mikołaja lub przekazania pokarmu dla zwierząt przebywających w schronisku w Henrykowie, a w ramach podziękowań dla dzieci, przygotowaliśmy tor, na którym będzie można się pościgać samochodami.

W tym roku nasze stoisko przygotowujemy wspólnie ze Stowarzyszeniem PL18.