Alan Kasiński

Alan Kasiński

Przewodniczący

I Liceum Ogólnokształcące im. Rodu Leszczyńskich w Lesznie

Tomasz Maćkowiak

Tomasz Maćkowiak

Wiceprzewodniczący

II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi w Lesznie

Maria Hebisz

Maria Hebisz

Sekretarz

II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi w Lesznie

Liwia Adach

Liwia Adach

Radna

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie

Błażej Błażejewski

Zespół Szkół Rolniczo-Budowlanych im. Synów Pułku w Lesznie

Tomasz Chodorowski

III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Lesznie

Marcin Domichowski

Zespół Szkół Technicznych - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. 55. Poznańskiego Pułku Piechoty w Lesznie

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Radny

III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Lesznie

Zuzanna Filipiak

Zespół Szkół Nr 4 im. Powstańców Wielkopolskich w Lesznie

Piotr Stasiński

Zespół Szkół Nr 4 im. Powstańców Wielkopolskich w Lesznie

Maksymilian Jarosz

II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi w Lesznie

Zuzanna Katarzyńska

Zespół Szkół Nr 4 im. Powstańców Wielkopolskich w Lesznie

Tytus Kazimierczuk

III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Lesznie

Wiktor Konieczny

Zespół Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych w Lesznie

Julia Konkol

Julia Konkol

Radna

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie

Dawid Kowalczyk

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie

Jarosław Kurt

Zespół Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych w Lesznie

Mikołaj Kurzawski

I Liceum Ogólnokształcące im. Rodu Leszczyńskich w Lesznie

Kamil Mikołajczak

Zespół Szkół Rolniczo-Budowlanych im. Synów Pułku w Lesznie

Emilia Modrzyńska

I Liceum Ogólnokształcące im. Rodu Leszczyńskich w Lesznie

Oskar Pacholski-Pujanek

Zespół Szkół Rolniczo-Budowlanych im. Synów Pułku w Lesznie

Marika Rodak

Marika Rodak

Radna

II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi w Lesznie

Oliwia Siemieńczuk

Zespół Szkół Technicznych - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. 55. Poznańskiego Pułku Piechoty w Lesznie

Jacek Sobkowiak

Zespół Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych w Lesznie

Michał Strzyżyński

I Liceum Ogólnokształcące im. Rodu Leszczyńskich w Lesznie

Dawid Szudra

Dawid Szudra

Radny

Zespół Szkół Technicznych - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. 55. Poznańskiego Pułku Piechoty w Lesznie

Natalia Szulc

Zespół Szkół Nr 4 im. Powstańców Wielkopolskich w Lesznie

Kacper Wojciechowski

Zespół Szkół Nr 4 im. Powstańców Wielkopolskich w Lesznie

Łukasz Woźniak

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie